Polityka prywatności

  1. Zapisując się na nasz newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie na podany adres mailowy materiałów informacyjnych oraz reklamowych z portalu „TatrySkate.eu” oraz od naszych partnerów.
  2. W każdym momencie możesz się wypisać z newslettera, klikając w umieszczony w stopce link rezygnacji lub wysyłając wiadomość na adres kuba.loginow@gmail.com
  3. Administratorem danych jest Jakub Łoginow, właściciel i redaktor portalu „TatrySkate.eu”.
  4. Nie zbieramy danych osobowych takich jak imię, nazwisko, nie interesuje nas to. Podajesz jedynie adres mailowy oraz informacyjnie – miejscowość, w której mieszkasz.
  5. TatrySkate.eu to portal zorientowany społecznie, prowadzący lub wspierający różne lokalne inicjatywy w Warszawie (Warszawa z klimatem, petycja w sprawie zwiększenia lesistości stolicy, Pole Mokotowskie, uchwała rolkarska dla Warszawy), Krakowie (Lotnisko Rakowice-Czyżyny, kolej aglomeracyjna, Małopolski Kombinat Nauki, Park Woźniców), na Podhalu (np. lokalne grupy sąsiedzkie). W naszych newsletterach otrzymasz też informacje o założonych przez nas petycjach internetowych, grupach na Facebooku, inicjatywach lokalnych, ebookach. Aby te informacje były dla Ciebie interesujące, podzieliliśmy nasz newsletter na kilka wariantów w zależności od miejsca zamieszkania – patrz punkt 6.
  6. Celem podawania nazwy miejscowości jest przypisanie Twojego adresu do jednej z kilku grup mailingowych. Przyjęliśmy zasadę, by nie wysyłać jednakowego newslettera do wszystkich, ale stworzyliśmy kilka jego wariantów. Aktualnie są to m.in.: – newsletter dla mieszkańców Podhala, Spisza i Orawy – newsletter dla mieszkańców Krakowa i okolic – newsletter dla mieszkańców Warszawy i okolic – dodatkowo informacje o naszych warszawskich inicjatywach lokalnych – newsletter dla mieszkańców północnej Polski – tu będą np. informacje o tym jak dojechać z Trójmiasta, Szczecina czy Olsztyna w Tatry.
 
 
Wpisz swój adres e-mail.

Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto