Kup ebooka i wesprzyj w ten sposób nasze działania

Podoba Ci się to, co robimy w ramach portalu „TatrySkate” oraz inicjatyw społecznych „Polska – Słowacja – autobusy” oraz „Kraków dla rolkarzy i deskorolkarzy”? Możesz wesprzeć nasze działania, kupując jednego z poniższych ebooków (albo wszystkie).
A jest z czego wybierać. Podręczniki do nauki języka słowackiego, czeskiego, białoruskiego, rosyjskiego slangu, ukraińskiego, przewodnik dla rolkarzy, przewodnik po Bratysławie i Wiedniu, Białoruskie Notatki, język polski dla Ukraińców. Jest okazja nauczyć się nowego języka lub poczytać o ciekawych trasach na rolki, planując w zimowe dni przyszłoroczne wyjazdy.

Nasze działania można też wesprzeć POLECAJĄC nasze ebooki innym. Można po prostu udostępnić ten wpis, a można też dołączyć do programu partnerskiego i otrzymywać prowizję za każdy sprzedany z Państwa polecenia egzemplarz.

Poniżej – lista ebooków. Aby przejść do opisu ebooka i móc go kupić lub pobrać bezpłatny fragment, kliknij na link umieszczony na dole każdego obrazka. Miłej lektury i powodzenia w nauce języka!
Dziękuję, że jesteś z nami i wspierasz nasze inicjatywy!